ELC-18B822L
PanasonicPanasonic
ELC-18B822L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2MH 410MA 3.1 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-18B822L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-18B822L
Αριθμός εξαρτήματος ELC-18B822L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 8.2MH 410MA 3.1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80627 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-18B822L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 18B
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 8.2mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 3.1 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 3.1 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 410mA