ELC-18B4R7L
PanasonicPanasonic
ELC-18B4R7L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 7.8A 12 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-18B4R7L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-18B4R7L
Αριθμός εξαρτήματος ELC-18B4R7L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 7.8A 12 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72821 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-18B4R7L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 7.8A 12 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 7.8A