ELC-12E562L
PanasonicPanasonic
ELC-12E562L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.6MH 170MA 6.6 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-12E562L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-12E562L
Αριθμός εξαρτήματος ELC-12E562L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 5.6MH 170MA 6.6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95447 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-12E562L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" Dia (13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 12E
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 5.6mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.768" (19.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6mH Shielded Wirewound Inductor 170mA 6.6 Ohm Radial Αντίσταση DC (DCR) 6.6 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 170mA Τρέχουσες - Κορεσμός -