ELC-10D8R2E
PanasonicPanasonic
ELC-10D8R2E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 4A 24 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-10D8R2E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-10D8R2E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-10D8R2E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 4A 24 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135029 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-10D8R2E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia (13.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 24 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 24 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 4A