ELC-10D271E
PanasonicPanasonic
ELC-10D271E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 1A 280 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-10D271E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-10D271E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-10D271E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 270UH 1A 280 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108039 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-10D271E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia (13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 10D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 270µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 280 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1A