ELC-09D822F
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ELC-09D822F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2MH 90MA 16.6 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-09D822F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-09D822F
Αριθμός εξαρτήματος ELC-09D822F Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή FIXED IND 8.2MH 90MA 16.6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 217915 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-09D822F.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Unshielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia (9.50mm)
Σειρά 09D Κατάσταση RoHS Bulk
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ELC-09D822F
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm) Τύπος υλικού 8.2mH
Συχνότητα - Test - Συχνότητα - Αυτο Resonant 16.6 Ohm
Διευρυμένη περιγραφή 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 16.6 Ohm Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Χρόνος καθυστέρησης 10kHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 90mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ELC-1-D
ELC-1-D
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: CONTROL LIQ LEVEL 120VAC CHASSIS