ELC-09D3R9F
PanasonicPanasonic
ELC-09D3R9F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-09D3R9F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-09D3R9F
Αριθμός εξαρτήματος ELC-09D3R9F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 3.1A 16 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211919 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-09D3R9F.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia (9.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 3.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 16 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 16 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 3.1A