ELC-06D222E
PanasonicPanasonic
ELC-06D222E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2MH 110MA 5.18 OHM
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D222E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D222E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D222E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 2.2MH 110MA 5.18 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 172870 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D222E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 2.2mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2mH Unshielded Inductor 110mA 5.18 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 5.18 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA