ELC-06D102E
PanasonicPanasonic
ELC-06D102E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1MH 160MA 2.49 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D102E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D102E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D102E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 1MH 160MA 2.49 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154078 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D102E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 06D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 1mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Inductor 160mA 2.49 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 2.49 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA