EFT-U16R5M01A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER PIEZO 6.5W 1:61
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EFT-U16R5M01A
Αριθμός εξαρτήματος EFT-U16R5M01A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANSFORMER PIEZO 6.5W 1:61 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5641 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" L x 0.390" W (35.00mm x 9.90mm)
P6002
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)