EFB-RD22C415
PanasonicPanasonic
EFB-RD22C415 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
Φύλλα δεδομένων: EFB-RD22C415.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EFB-RD22C415
Αριθμός εξαρτήματος EFB-RD22C415 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4758 pcs Φύλλο δεδομένων EFB-RD22C415.pdf
Εύρος τάσης 30V (Max) Τάση - Ονομαστική 15V
Λήξη PC Pins Τεχνολογία Piezo
Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 98dB @ 15V, 10cm Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά EFB Ακροαματικότητα -
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα EFBRD22C415
P9909
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Single Tone τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τύπος εισόδου Peak-Peak Signal Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα 4kHz Διάρκεια -
κύκλωμα οδηγού Transducer, Externally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 15V 4kHz 98dB @ 15V, 10cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια - εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EFB-RL37C22
EFB-RL37C22
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH
Σε απόθεμα: 4728 pcs
Κατεβάστε: EFB-RL37C22.pdf
RFQ
EFB-BD32B21
EFB-BD32B21
Σε απόθεμα: 5963 pcs
Κατεβάστε: EFB-BD32B21.pdf
RFQ
EFB-RD22C41
EFB-RD22C41