EEU-FC1H391B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H391B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: EEU-FC1H391B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEU-FC1H391B
Αριθμός εξαρτήματος EEU-FC1H391B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142810 pcs Φύλλο δεδομένων EEU-FC1H391B.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά FC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.11A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.48A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα EEUFC1H391B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 63 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 390µF
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EEU-FC1H391SB
EEU-FC1H391SB
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 96507 pcs
Κατεβάστε: EEU-FC1H391SB.pdf
RFQ
EEU-FC1H390
EEU-FC1H390
Περιγραφή: CAP ALUM 39UF 20% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 838821 pcs
Κατεβάστε: EEU-FC1H390.pdf
RFQ
EEU-FC1H391
EEU-FC1H391