EET-UQ2W681LF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2W681LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Φύλλα δεδομένων: EET-UQ2W681LF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EET-UQ2W681LF
Αριθμός εξαρτήματος EET-UQ2W681LF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5011 pcs Φύλλο δεδομένων EET-UQ2W681LF.pdf
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά TS-UQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.02A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.228A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα EETUQ2W681LF
P13943
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 293 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 293 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 680µF