EET-UQ2S151JA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2S151JA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Φύλλα δεδομένων: EET-UQ2S151JA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EET-UQ2S151JA
Αριθμός εξαρτήματος EET-UQ2S151JA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27103 pcs Φύλλο δεδομένων EET-UQ2S151JA.pdf
Τάση - Ονομαστική 420V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά TS-UQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.82A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα EETUQ2S151JA
P13888
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.326 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 150µF