EEH-ZK1E151XV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEH-ZK1E151XV
Αριθμός εξαρτήματος EEH-ZK1E151XV Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Hybrid
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά ZK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 252mA @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.68A @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα P123719DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές Automotive