EEH-ZC1E221V
PanasonicPanasonic
EEH-ZC1E221V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EEH-ZC1E221V.pdf2.EEH-ZC1E221V.pdf3.EEH-ZC1E221V.pdf4.EEH-ZC1E221V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEH-ZC1E221V
Αριθμός εξαρτήματος EEH-ZC1E221V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Hybrid
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά ZC
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 240mA @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.6A @ 100kHz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα P19832DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 27 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 220µF