EEG-A2W222GKE
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEG-A2W222GKE
Αριθμός εξαρτήματος EEG-A2W222GKE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5910 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia (63.50mm)
Σειρά AA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.27A @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Αλλα ονόματα EEG-AA2W222GKE
EEGA2W222GKE
EEGAA2W222GKE
P10098
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.126" (28.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.125" (104.78mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 100 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose