EEF-SX0E471XE
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E471XE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: EEF-SX0E471XE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEF-SX0E471XE
Αριθμός εξαρτήματος EEF-SX0E471XE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71448 pcs Φύλλο δεδομένων EEF-SX0E471XE.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SP-Cap SX
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα EEFSX0E471XE
PCE5036TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF