EEF-SX0E391E4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: EEF-SX0E391E4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEF-SX0E391E4
Αριθμός εξαρτήματος EEF-SX0E391E4 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4110 pcs Φύλλο δεδομένων EEF-SX0E391E4.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά SP-Cap SX
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 8.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.5 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose