ECW-HA3C562JQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: ECW-HA3C562JQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECW-HA3C562JQ
Αριθμός εξαρτήματος ECW-HA3C562JQ Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 288823 pcs Φύλλο δεδομένων ECW-HA3C562JQ.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV) Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.268" W (17.80mm x 6.80mm) Σειρά ECW-H(A)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECWHA3C562JQ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.575" (14.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 5600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 5600pF εφαρμογές High Frequency, Switching