ECQ-V1H273JL9
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.027UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1H273JL9.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1H273JL9
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1H273JL9 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.027UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4183 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1H273JL9.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Σειρά ECQ-V
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQV1H273JL9
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.027µF