ECQ-P1H391JZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H391JZW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 390PF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-P1H391JZW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-P1H391JZW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-P1H391JZW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 390PF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4967 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-P1H391JZW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Σειρά ECQ-P(Z)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQP1H391JZW
P3896
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 390pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial χωρητικότητα 390pF