ECQ-E6563KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6563KFW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E6563KFW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E6563KFW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E6563KFW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 323643 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E6563KFW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.213" W (18.50mm x 5.40mm) Σειρά ECQ-E(F)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE6563KFW
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.056µF εφαρμογές General Purpose