ECQ-E2395JBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2395JBB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E2395JBB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E2395JBB
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E2395JBB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101796 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E2395JBB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.425" W (20.80mm x 10.80mm) Σειρά ECQ-E(B)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE2395JBB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.976" (24.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.9µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 3.9µF εφαρμογές General Purpose