ECQ-E12153KFB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E12153KFB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E12153KFB
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E12153KFB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158956 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E12153KFB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.236" W (21.00mm x 6.00mm) Σειρά ECQ-E(F)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE12153KFB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.728" (18.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές General Purpose