ECQ-E1125JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E1125JFW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E1125JFW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E1125JFW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E1125JFW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1.2UF 5% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118302 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E1125JFW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Σειρά ECQ-E(F)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE1125JFW
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.701" (17.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 1.2µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECQ-E1125RJF
ECQ-E1125RJF
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 105262 pcs
Κατεβάστε: ECQ-E1125RJF.pdf
RFQ
ECQ-E1125KFW
ECQ-E1125KFW
Περιγραφή: CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL
Κατεβάστε: ECQ-E1125KFW.pdf
RFQ
ECQ-E1125JF
ECQ-E1125JF