ECQ-E10823RKF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.082UF 10% 1KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E10823RKF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E10823RKF
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E10823RKF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 10% 1KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81122 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E10823RKF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.354" W (21.00mm x 9.00mm) Σειρά ECQ-E(F)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE10823RKF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.925" (23.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.082µF εφαρμογές General Purpose