ECQ-E10473JFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-E10473JFB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-E10473JFB
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-E10473JFB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 5% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136640 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E10473JFB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Σειρά ECQ-E(F)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQE10473JFB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECQ-E10473JF
ECQ-E10473JF