ECQ-B1H332JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H332JF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-B1H332JF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-B1H332JF3
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-B1H332JF3 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4924 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-B1H332JF3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Σειρά ECQ-B(F)