ECO-S1EP822CA
PanasonicPanasonic
ECO-S1EP822CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Φύλλα δεδομένων: ECO-S1EP822CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECO-S1EP822CA
Αριθμός εξαρτήματος ECO-S1EP822CA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5255 pcs Φύλλο δεδομένων ECO-S1EP822CA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά TS-UP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.57A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.106A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα ECOS1EP822CA
P6885
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 65 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 8200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 8200µF