ECJ-ZEB1H221K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB1H221K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 50V X7R 0201
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-ZEB1H221K
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-ZEB1H221K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 220PF 50V X7R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα ECJZEB1H221K
PCC2389TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές General Purpose