ECJ-ZEB1A103K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB1A103K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-ZEB1A103K
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-ZEB1A103K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 10000PF 10V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα ECJZEB1A103K
PCC2381TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose