ECJ-TVB1H222M
PanasonicPanasonic
ECJ-TVB1H222M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0805
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-TVB1H222M
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-TVB1H222M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά ECJ-T Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα ECJTVB1H222M
P11997TR
Αριθμός των πυκνωτών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
διηλεκτρικό υλικό Ceramic Λεπτομερής περιγραφή 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0805 (2012 Metric)
κύκλωμα Τύπος Isolated χωρητικότητα 2200pF