ECJ-4YF1H106Z
PanasonicPanasonic
ECJ-4YF1H106Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 50V Y5V 1210
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-4YF1H106Z
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-4YF1H106Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 10UF 50V Y5V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα ECJ4YF1H106Z
PCC2308TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose