ECJ-3YX1C106K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YX1C106K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 16V X7R 1206
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-3YX1C106K
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-3YX1C106K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 10UF 16V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα ECJ3YX1C106K
PCC13491TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose