ECJ-3YB1E106K
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB1E106K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 25V X5R 1206
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-3YB1E106K
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-3YB1E106K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 10UF 25V X5R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα PCC2414CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose