ECJ-1VF1H104Z
PanasonicPanasonic
ECJ-1VF1H104Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-1VF1H104Z
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-1VF1H104Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα ECJ1VF1H104Z
PCC2153TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose