ECJ-0EF0J105Z
PanasonicPanasonic
ECJ-0EF0J105Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0402
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-0EF0J105Z
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-0EF0J105Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα ECJ0EF0J105Z
PCC2268TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές General Purpose