ECH-U1H821GB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H821GB5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 820PF 2% 50VDC 0805
Φύλλα δεδομένων: ECH-U1H821GB5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECH-U1H821GB5
Αριθμός εξαρτήματος ECH-U1H821GB5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 820PF 2% 50VDC 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 304394 pcs Φύλλο δεδομένων ECH-U1H821GB5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±2% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά ECH-U(B)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα ECHU1H821GB5
PCF1100TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 820pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές General Purpose