ECH-U1C823GX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C823GX5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.082UF 2% 16VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: ECH-U1C823GX5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECH-U1C823GX5
Αριθμός εξαρτήματος ECH-U1C823GX5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 2% 16VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 225629 pcs Φύλλο δεδομένων ECH-U1C823GX5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±2% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά ECH-U(X)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα ECHU1C823GX5
PCF1188TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.082µF εφαρμογές General Purpose