ECE-V1EA4R7SR
PanasonicPanasonic
ECE-V1EA4R7SR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: ECE-V1EA4R7SR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-V1EA4R7SR
Αριθμός εξαρτήματος ECE-V1EA4R7SR Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5557 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-V1EA4R7SR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά VS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 22mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα PCE3066CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose