ECE-T1KP822EA
PanasonicPanasonic
ECE-T1KP822EA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP
Φύλλα δεδομένων: ECE-T1KP822EA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-T1KP822EA
Αριθμός εξαρτήματος ECE-T1KP822EA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3975 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-T1KP822EA.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά T-UP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.83A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.705A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Αλλα ονόματα ECET1KP822EA
P10030
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 38 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 8200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 38 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 8200µF