ECE-A1VKS220B
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECE-A1VKS220B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A1VKS220B
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A1VKS220B Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή 22µF Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά KS
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 35V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα ECEA1VKS220B Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 60mA @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ECE-A1VKS220B Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 22µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 85°C