ECE-A1HKG2R2
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKG2R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECE-A1HKG2R2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A1HKG2R2
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A1HKG2R2 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4963 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-A1HKG2R2.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά KG Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 36mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα ECEA1HKG2R2
P933
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 10 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2.2µF