ECE-A1EN222UE
PanasonicPanasonic
ECE-A1EN222UE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECE-A1EN222UE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A1EN222UE
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A1EN222UE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56012 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-A1EN222UE.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά SU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 900mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.53A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα ECEA1EN222UE
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECE-A1EN221U
ECE-A1EN221U
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 274868 pcs
Κατεβάστε: ECE-A1EN221U.pdf
RFQ
ECE-A1EN220XB
ECE-A1EN220XB
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 951397 pcs
Κατεβάστε: ECE-A1EN220XB.pdf
RFQ
ECE-A1EN222U
ECE-A1EN222U