ECE-A1EKK3R3
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKK3R3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECE-A1EKK3R3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A1EKK3R3
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A1EKK3R3 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5351 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-A1EKK3R3.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia (3.00mm)
Σειρά KK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 10mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα ECEA1EKK3R3
P972
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.039" (1.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose