ECC-D3F270JGE
PanasonicPanasonic
ECC-D3F270JGE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 27PF 3KV SL/GP RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECC-D3F270JGE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-D3F270JGE
Αριθμός εξαρτήματος ECC-D3F270JGE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 27PF 3KV SL/GP RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5154 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-D3F270JGE.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά KGE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα ECCD3F270JGE
P10833
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Radial, Disc
χωρητικότητα 27pF εφαρμογές General Purpose