ECC-A3F560JGE
PanasonicPanasonic
ECC-A3F560JGE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 56PF 3KV SL/GP RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECC-A3F560JGE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-A3F560JGE
Αριθμός εξαρτήματος ECC-A3F560JGE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 56PF 3KV SL/GP RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5023 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-A3F560JGE.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά KGE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα ECCA3F560JGE
P9651
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 56pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Radial, Disc
χωρητικότητα 56pF εφαρμογές General Purpose