DK1A1B-12V
PanasonicPanasonic
DK1A1B-12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Φύλλα δεδομένων: DK1A1B-12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DK1A1B-12V
Αριθμός εξαρτήματος DK1A1B-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14418 pcs Φύλλο δεδομένων DK1A1B-12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά DK Χρόνος αποδέσμευσης 8ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-1099
DK1A1B12V
DK1A1BE-12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA