DK1A-L2-12V
PanasonicPanasonic
DK1A-L2-12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: DK1A-L2-12V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DK1A-L2-12V
Αριθμός εξαρτήματος DK1A-L2-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5152 pcs Φύλλο δεδομένων DK1A-L2-12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά DK Χρόνος αποδέσμευσης 8ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-1596 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 720 Ohms πηνίο ισχύος 200 mW
πηνίο Τρέχουσα 16.7mA